Sportowe wypadki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zawody9.jpgMówi się, że sport jest synonimem zdrowia. I w rzeczywistości, biorąc pod uwagę fakt, że aktywność fizyczna jest nam bardzo potrzebna, możemy uznać, że coś na rzeczy jest. Ale i on, jak wszystko w życiu, ma swój drugi przysłowiowy koniec.

Sport bardzo często wiąże się z pewnymi zagrożeniami dla zdrowia. Są wręcz takie dyscypliny sportowe, które mają wpisane w swoją istotę ryzyko wypadku. Jako przykład podajmy piłkę ręczną. Ten sport, choć nie odbywa się w żadnych ekstremalnych warunkach, jest jednak sportem bardzo kontaktowym. I niestety wielu zawodników na boisku odnosi kontuzje, a i niekiedy zdarzają się bardzo poważne wypadki. Niestety jeden z takich wypadków dotknął polskiego zawodnika, który podczas meczu stracił oko. Karol Bielecki, bo o nim mowa, to zawodnik będący przykładem niezwykłej determinacji i pasji. Pomimo wypadku, który uczynił go osobą niepełnosprawną, wciąć walczy na boisku i z dumą reprezentuje nasz kraj.

Sport to wielkie emocje. Ale też i wypadki i różnego rodzaju kontuzje. Mimo to dla wielu ludzi jest pasją, za co należy ich podziwiać.

——————————
artykuł źródłowy: www.zagrywajmy.pl

Ciekawe wpisy:

Author:

Related Post

Slowa kluczowe: durobet ceny, redox extreme efekty, GAP Fakturowy BMW, geodeta głogów cennik, szkiełkowanie kraków, docieplenie granulatem Radom, lpk208, Fotoodmładzanie żary, Szamba Betonowe Lesko, lpk110, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków
wynajem igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Primacon taśmy transportujące, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, tablice aluminiowe Paraga Centrum, salon kosmetyczny N25, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego
top